Munkatársaink 2017-2018.

    Tanítók, tanárok:

     

    Ágoston Gábor Zsolt

    tagintézmény-vezető + matematika

    Lázár Csilla

    tagintézmény-vezető helyettes + 4.b tanító

    Baloghné Laczkó Gabriella

    4.b tanító + egész naposért felelős

    Bálintné Völgyi Valéria

    oszt. fő. 7. a + matematika, ének

    Benkő Istvánné

    oszt. fő. 8. a + földrajz, történelem,

    Bori Ernő

    4.a tanító + napközis foglalkozás vezető

    Csábi Anita

    oszt. fő. 2. a tanító

    Csík Jánosné Ferencz Katalin

    magyar;

    Dr. Rimaszombati Orsolya

    etika, történelem, hon és népismeret, tanulószoba

    Fülöp Györgyné

    német

    Györgyné Kovács Tünde

    oszt. fő. 7. b. + magyar, német

    Hegedűs Béláné

    óraadó magyar

    Hodossi Andrea

    oszt. fő. 3. a tanító

    Horváth Ilona

    rajz, tanító, tanulószoba

    Kádár Ildikó

    oszt. fő. 5.b + informatika, történelem, etika,

    Karagicsné Kertész Ildikó

    testnevelés

    Katzenbach Andrea

    2.ói tanító + egész naposért felelős

    Kovács Ambrusné

    oszt. fő. 4. ói tanító, ének

    Kovács Erzsébet

    1. a tanító + egész naposért felelős

    Kovács Györgyi

    oszt. fő. 1. b tanító + német

    Kovács Marianna

    oszt. fő. 4. a tanító

    Madácsi Katalin

    oszt. fő. 3. ói tanító

    Mahlerné Soós Zsuzsa        

    fizika, természetismeret, tanulószoba

    Mohácsi-Domokos Tímea

    4. ói tanító + egész naposért felelős

    Molnár Ilona Eszter

    oszt. fő. 5. a + matematika, tanulószoba

    Nagyné Mészáros Krisztina

    2.b tanító + egész naposért felelős

    Nagy Szilvia

    oszt. fő. 5. c + angol

    Papp Ágnes Emma

    1.ói tanító + egész naposért felelős

    Patkósné Hrutka Valéria

    óvoda-iskola program keretében óvodában

    Pencz Istvánné

    oszt. fő. 2. b tanító, könyvtárért felelős

    Répás Andrea

    oszt. fő. 7. c + angol

    Sebestyénné Balogh Ilona

    oszt. fő. 4. b tanító;

    Szabó Bernadett

    rajz, fejlesztő, tanulószoba

    Szigetiné Gara Tünde

    oszt. fő 1.a tanító

    Szomor Tímea

    gyógypedagógus, fejlesztő

    Szurok Eszter

    oszt. fő 2.ói tanító

    Tamásiné Barta Andrea

    ének, 3.a tanító + egész naposért felelős

    Tóth Gabriella

    oszt. fő 1.ói tanító

    Tóth Ildikó Katalin

    3.a tanító + egész naposért felelős

    Újszászi Ágnes

    oszt. fő. 6.a + magyar, fejlesztő

    Vadászné Soós Judit

    3.ói tanító + egész naposért felelős

    Vásáreczki Emma Edit

    oszt. fő. 6.b + kémia, természetismeret, biológia

    Vrabély Győző

    testnevelés

    Zagyva Óvári Irén

    oszt. fő. 8.b + informatika, technika

    Zsitva Márta

    1. b tanító + egész naposért felelős

     

     

    Nevelő oktató munkát segítő dolgozók:

     

    Tóth Éva

    iskolatitkár

    Balogh Attila

    pedagógiai asszisztens

    Vasadiné Kovács Hajnalka

    pedagógiai asszisztens

    Vincze József

    rendszergazda

     

    Technikai dolgozók:
    Juhász Dezső                            karbantartó
    Laczkó József                            Karbantartó

    Munkaközösség-vezetők
    Csábi Anita                       alsó tagozat 1-2. évfolyam
    Tóth Ildikó                         alsó tagozat 3-4. évfolyam
    Mahlerné Soós Zsuzsa     felső tagozat

    Munkacsoport-vezetők
    Bálintné Völgyi Valéria       matematika
    Répás Andrea                   idegen nyelvi
    Ujszászi Ágnes                   magyar

    DÖK vezető: Baloghné Laczkó Gabriella, munkáját Karagicsné Kertész Ildikó segíti.

     

Top